Hakkımızda

Restaurant hakkımızda tüm bilgiler.

BİZİM HİKAYEMİZ

YOROS CAFE RESTAURANT

Yoros Cafe & Restaurant müşterilerine daima en iyi hizmeti ve sunumu gerçekleştirmek için 2005 yılından beri değişmeyen tek yerinde kahvaltı ve restaurant konseptinde siz değerli müşterilerine devamlı yenilikçi zengin menüsü ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Özenli hizmet, güler yüzlü servis, uygun fiyatlar ve tadına doyulmaz manzara da bir balık keyfi için Yoros Cafe & Restaurant , hem kapalı hem açık alanlara sahip olmanın avantajıyla dört mevsim boyunca kahvaltı , balık , et çeşitleri sevenlerin akınına uğruyor.

Birbirinden lezzetli deniz ürünleri, mezeleri, alternatif menüleri, doyumsuz deniz manzarası ve huzurlu ortamıyla Yoros Restaurant manzara keyfini eksiksiz yaşatıyor.

İstanbul’lun en güzel Noktalarından biri olan Anadolu Kavağı , Yoros Kalesi yanında 18+ senedir hizmet vermekten mutluk duyuyoruz.

Aileniz ve sevdikleriniz için.

GALERİ

DOĞAL ATMOSFER

YOROS CAFE & RESTAURANT

NEDEN BİZ ?

İşletmemiz yaklaşık 18 yıldır bu yana serpme kahvaltı odaklı ilerlese de bu kadar süre boyunca müşterilerimizin geri dönüşleri sayesinde kusursuz seviye de menü ve ürünlerimizi geliştirerek , müşterilerimizin mekanımız dan mutlu olarak ayrılmasına sebep olduk. Yoros Cafe önceden olduğu gibi ileri ki zamanlarında da kendini geliştirerek değerli müşterilerimizin mutluluğunu ve sağlığını düşünecektir. 

0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Temizlenmiş Tabak
0 +
Çalışma Saati